Jak nauczyć się wróżyć z kart Tarota

Niniejszy artykuł pod tytułem Kurs WordPress krok po kroku nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Kurs WordPress krok po kroku należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Chcesz nauczyć się wróżyć z kart Tarota, ale nie wiesz od czego zacząć?
Jeśli tak, to koniecznie musisz przeczytać nasze wskazówki, które pozwolą Ci poznać podstawowe kroki odczytywania odpowiedzi na zadane pytania. Naucz się już dziś wróżyć z kart!

Od czego należy zacząć?

Nauka stawiania kart Tarota nie ma opcji bytu, gdy nie masz swojej talii. Swoją drogę wróżenia zacznij, więc od kupna kart. Najłatwiej talię znaleźć w internecie, ale jeśli wolisz dokonać zakupu stacjonarnie wybierz się do sklepu.
Przy wyborze kart skupiaj się na swoich odczuciach. Jedne talie będą Cię przyciągać, inne za to odrzucać.

Zdecyduj się na tą, która najlepiej na Ciebie wpływa…obrazy w głowie, przemyślenia i odczucia o to właśnie chodzi, gdyby patrzysz na karty Tarota.

Kilka sposobów na odczytywanie kart Tarota – sprawdź, który będzie najlepszy dla Ciebie

Najprostszym sposobem zrozumienia co pokazuje nam karta i warto od tego zacząć to zadanie sobie pytania ” Co dziś mnie spotka?” tasując jednocześnie talię. Następnie wybierasz jedną kartę, którą zapamiętujesz bądź odkładasz w jakiejś spokojne miejsce.
Pod koniec dnia usiądź i wypisz co spotkało Cię w ciągu tego dnia. Teraz możesz skonfrontować opis karty wraz z wydarzeniami, które miały miejsce. W taki sposób codziennie będziesz rozwijał swoje umiejętności, a odczytywanie kart Tarota nie będzie już dla Ciebie czymś niezrozumiałym.

Kolejnym sposobem to skojarzenia emocjonalne. Na czym to polega? Znaczenie kart Tarota warto łączyć sobie z odczuciami, osobami albo sytuacjami z życia.
Czytając opis karty na przykład ” Świat”, która mówi o „spełnieniu marzeń, szczęściu, osiągnięciu sukcesu…” i kładziesz ją przed sobą, zamykasz oczy i serfujesz po swoich wspomnieniach, które możesz właśnie określić tymi znaczeniami. Poczuj emocje i zapisz wszystko na kartce.

Możesz, również skorzystać z kursów dla początkujących. Na początku nauka będzie obejmować teorię w połączeniu z drobnymi ćwiczeniami praktycznymi. Dla bardziej zaawansowanych czyli znających podstawy można wybrać kurs wyżej, gdzie będą tylko ćwiczenia. Takie rozwiązania jak warsztaty i kursy to idealna sprawa dla osób, które nie potrafią pracować samodzielnie i potrzebują wsparcia w osobie.

Pamiętaj, że karty Tarota zawsze mają odpowiedź, ale aby ją zrozumieć musisz wyłączyć logiczne myślenie i dać poprowadzić się intuicji i uczuciom.

To najważniejsze jeśli chcesz wróżyć nie tylko dla siebie, ale też dla swoich bliskich czy innych ludzi jeśli chcesz podjąć taki zawód jak wróżbita czy wróżbitka

Sprawdź także popularne rozkłady kart Tarota.